Dostępne warianty produktu:
Zasilanie
1 822,86 zł Brutto
Brutto Wysyłka w 24h!
Produkt dostępny w magazynie

Akumulatorowy odkurzacz kolumnowy DVC560 - 2 x 18 V

10 Przedmioty

Bezpłatny pokaz

Dostawa gratis

Szkolenie

Gwarancja 24 miesiące

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Odkurzacz kolumnowy DVC560 do pracy na sucho to model o przegubowej, pionowej konstrukcji i niskiej wadze, z systemem filtracji klasy HEPA.
Wyposażony został w 2 silniki bezszczotkowe (odpowiadający za odsysanie pyłu i odpowiadający za napęd szczotki) sterowane oddzielnie, zgodnie z wybranym trybem zasysania. Wysoka efektywność zasysania pyłu, zbliżona jest do sieciowego odpowiednika dostępnego na rynku.
Szerokość pracy urządzenia to 318mm a siła zasysania rozłożona jest na jej całej szerokości.

Dodatkowe ssawki i akcesoria znajdujące się na wyposażeniu ułatwiają czyszczenie narożników i ciasnych przestrzeni. Na wyposażeniu odkurzacza znajduje się ssawka szczelinowa, okrągła ssawka szczotkowa oraz kompatybilna z nimi rura aluminiowa. Gwarantują wygodę oraz wysoką efektywność pracy, a także możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc. Ergonomiczna obudowa odkurzacza umożliwia przechowywanie akcesoriów na korpusie urządzenia, który posiada również wygodne uchwyty ułatwiające transport odkurzacza. Cały korpus ma możliwość odchylenia się o 90°, dzięki czemu urządzenie bez problemu dociera do ciasnych przestrzeni pod meblami. Wyłącznik dotykowy odkurzacza DVC560 posiada dodatkową funkcję wyboru siły zasysania o 3 poziomach prędkości.

Jest to bardzo cichy odkurzacz. Na pierwszym biegu, w trybie niskiego hałasu głośność urządzenia to tylko 57 db(A) To idealne urządzenie do pracy w hotelach, muzeach, pensjonatach czy domach spokojnej starości.

Funkcja pamięci używanego aktualnie trybu pracy pozwala na włączenie urządzenia na tych samych ustawieniach mocy ssania, jak w momencie wyłączania produktu. Model DVC560 oferuje także długi czas pracy - na drugim biegu prędkości pracy możemy pracować do 60 minut.
W projekcie odkurzacza wykorzystano turboszczotkę do wyczesywania włókien wykładzin i dywanów - 4 rzędy włosia w kształcie litery V pozwalają zwiększyć szybkość zbierania kurzu i nieczystości. 4-stopniowa regulacja wysokości szczotki daje możliwość optymalnego dostosowania do wysokości czyszczonego runa. Szczotka wymieniana jest całkowicie beznarzędziowo.
Odkurzacz wyposażony został w 4-warstwowy worek z włókniny o pojemności 5L.

Diody LED umieszczone na przednim zderzaku, chroniącym powierzchnię ścian i mebli przed zadrapaniem, oprócz oświetlania sprzątanej powierzchni pełnią kilka dodatkowych funkcji:
- informują o stanie naładowania akumulatorów (osobny 3-stopniowy wskaźnik naładowania dla obu akumulatorów)
- dają znać o potrzebie opróżnienia worka (funkcja ta jest niedostępna w trybie niskiego hałasu z uwagi na obniżoną siłę ssania)
- sygnalizują o bieżącym stanie szczotki głównej (przy jednostajnych obrotach dioda świeci się światłem ciągłym, przy jej zablokowaniu lub zaplątaniu się w nią ciała obcego zaczyna mrugać).
Silnik odkurzacza MAKITA DVC560 zaprojektowany został w technologii BL Motor (BLDC - Bezszczotkowy Silnik Prądu Stałego) Są to bezszczotkowe silniki nowej generacji stosowane w wybranych elektronarzędziach z serii LXT 18 V, LXT 14.4V i CXT 10,8 V. Bezszczotkowy silnik prądu stałego charakteryzuje się wydajniejszą produkcją energii w porównaniu z silnikiem szczotkowym, ze względu na brak strat wskutek tarcia wywołanego przez szczotki. Pozwala to na uzyskanie niższego natężenia prądu i zmniejszenie ilości wytwarzanego ciepła, a także zwiększa czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora. 

Dostarczany w dwóch wersjach zasilania: z akumulatorami i ładowarką lub bez.

Urządzenie współpracuje z gamą akumulatorów marki MAKITA z serii LXT 18V: BL1815N, BL1820, BL1820B, BL1830, BL1830B, BL1840, BL1840B, BL1850, BL1850B, BL1860B. Wymienione akumulatory MAKITA LXT 18V współpracują z całą gamą 120 różnych akumulatorowych narzędzi profesjonalnych marki MAKITA.


Urządzenie nie współpracuje z akumulatorami z serii G 18V (bez elektroniki): BL1811G, BL1813G, BL1815G i akumulatorem BL1815 (LXT 18V 1.3Ah).

UWAGA! Urządzenie zasilane jest przez dwa akumulatory MAKITA LXT 18V. Silnik urządzenia pracuje na napięciu 36V, do działania wymagane są równocześnie dwa akumulatory Makita z serii LXT 18V. Akumulatory mogą mieć różną pojemność i stopień naładowania. Urządzenie wyłączy się po całkowitym rozładowaniu przynajmniej jednego akumulatora.

Obsługiwane ładowarki: standardowa ładowarka Makita DC18SD, szybka ładowarka Makita DC18RC, szybka ładowarka Makita DC18RE, szybka ładowarka Makita DC18RA, szybka dwu-portowa ładowarka Makita DC18RD, standardowa dwu-portowa ładowarka Makita DC18SH.

DANE TECHNICZNE:

Moc zasysania: 1 bieg - 25W
                         2 bieg - 50W
                         3 bieg - 85W
Prędkość obrotowa szczotki: 1 bieg - 1000 obr./min
                                               2 bieg - 2500 obr./min
                                               3 bieg - 3500 obr./min
Czas pracy/jedno naładowanie:  1 bieg - 120min.
akumulatora BL1860B                 2 bieg - 60min.                                                               3 bieg - 30min.
Poziom ciśnienia akustycznego: 1 bieg - 45W
                                                    2 bieg - 85W
                                                    3 bieg - 
Maksymalny przepływ powietrza: 1,9m3/min Maksymalne podciśnienie: 12kPa
Pojemność worka: 5L Waga: 8,3 - 9,0kg
Wymiary (dł./szer./wys.): 326 x 318 x 1146mm


Chcesz sprawdzić skuteczność produktu?

Umów się na bezpłatny pokaz!


Zaprezentujemy produkt i porozmawiamy o indywidualnej ofercie specjalnie dla Ciebie.

Formularz zgłoszeniowy wysłany!

Zobacz także

Powiązane produkty