PShowBlog Kategorie

Serwisowe

Profesjonalne wózki serwisowe - komfort sprzątania

Wózek serwisowy do sprzątania to jeden ze sprzętów służących do utrzymania czystości, charakteryzujący się dużą ilością zróżnicowanych modeli. Jednym z podstawowych problemów może być więc wybór odpowiedniego produktu, który będzie najlepiej dopasowany do potrzeb konkretnej firmy - a dokładniej do miejsca, w którym będzie używany. Obecnie wózek serwisowy to niezbędne wyposażenie takich obiektów, jak galerie handlowe, kina, szpitale i przychodnie oraz oczywiście hotele. Wybierając wózek serwisowy należy wziąć pod uwagę na jakiej powierzchni będzie pracował i jak dużo przedmiotów musi pomieścić, żeby dobrze spełniał swoją rolę. Z tego powodu wózki serwisowe są produkowane w różnych rozmiarach, aby mogły również pracować w wąskich korytarzach czy zmieścić się w niewielkich windach. Istnieje też pewna dowolność wyboru akcesoriów do wózka. Jednym z bardziej znanych producentów tego sprzętu jest renomowana firma Numatic. Szeroka oferta jej produktów na pewno pozwoli na dokonanie dobrego wyboru sprzętu. Wózek Numatic to gwarancja jakości produktu i bezawaryjna praca przez lata.

Wózki serwisowe do sprzątania - cechy charakterystyczne

Profesjonalne wózki do sprzątania osadzone są na platformach z kółkami, które są skrętne, dzięki czemu można nimi wygodnie manewrować i pracować praktycznie na wszystkich rodzajach powierzchni. W niektórych modelach wózków kółka można wymieniać, aby dostosować je do jazdy na zewnątrz. Każdy wózek serwisowy do sprzątania może być wyposażony w nieco inne akcesoria. Zwykle są to kosze na śmieci - jeden lub więcej w celu segregacji odpadów, różnej wielkości kuwety, wiaderko na wodę czystą i wodę brudną, wyciskarka do mopów. Wózek serwisowy może mieć również półki, na których można rozlokować potrzebne produkty do sprzątania, mycia podłóg, czyszczenia. Często na wózkach można powiesić również dodatkowe worki. Ponadto zwykle wózki serwisowe służą do przewożenia różnych przedmiotów potrzebnych do sprzątania lub serwisu w pokojach, takich jak ręczniki, papier, płyny, środki czystości czy inne akcesoria. Wózki serwisowe ułatwiają pracę i skracają czas jej trwania.

Wózki serwisowe - liczne zalety stosowania tego sprzętu

Wózki serwisowe to produkty niezwykle przydatne, a dzięki bogatemu wyposażeniu mogą też mieć różnorakie zastosowania. Przydadzą się do mycia podłóg, także do ich dezynfekcji przy użyciu odpowiednich środków chemicznych. Posłużą do posegregowania odpadów zawsze kiedy jest to konieczne, na przykład można odseparować odpady medyczne w placówkach służby zdrowia, a w hotelach oddzielić i przewieźć brudną pościel. Może do tego służyć dodatkowy worek, który można powiesić w niektórych modelach wózków. Poza tym wózek serwisowy dowiezie do każdego pokoju hotelowego potrzebne przybory toaletowe, ręczniki, papier, butelki w wodą. Aby nie uzupełniać wielokrotnie stanu przewożonych produktów, warto przy zakupie zwrócić uwagę na pojemność wózka. Oszczędzi to personelowi dźwigania ciężkich przedmiotów i skróci czas pracy. Wózek zapewnia mobilność pozwalając przemieścić się szybko z jednego końca korytarza na drugi, gdy zwolni się pokój i zajdzie konieczność szybkiego sprzątania. Z kolei w centrach handlowych łatwo i szybko można przemieścić się po piętrach, aby skontrolować czystość toalet.

Wózki serwisowe są ergonomiczne - zapewniają wygodę pracy. Ich konstrukcja jest przemyślana i przetestowana w środowisku pracy. Stale wprowadza się udoskonalenia. Wózki wyposażone zostały w kuwety pozwalające posegregować środki czystości i ścierki czy szmatki tak, aby były pod ręką. Ograniczają konieczność schylania się i przebywania w niewygodnej pozycji. Warto wspomnieć również o prostocie obsługi - to niewątpliwa zaleta, jaką posiada ten sprzęt.

Przykładem dobrze zaprojektowanych produktów są wózki serwisowe do sprzątania Numatic. Ich wyposażenie i budowa pozwala na komfort pracy, w tym świadczenia usług sprzątania czy obsługi gości hotelowych. Wózki Numatic to produkt o wielorakich zastosowaniach, a szeroka oferta modeli zapewnia możliwość doboru sprzętu, aby optymalnie spełniał swoje funkcje.

Warto dodać, że wózki do sprzątania, zwykle te o niedużych rozmiarach, mogą być z powodzeniem stosowane w domach. Modele na kółkach, na przykład z wiaderkiem i wyciskarką do mopa, ułatwią i przyspieszą mycie podłóg.

W chwili obecnej trudno wyobrazić sobie pracę firm sprzątających bez wykorzystania tak wszechstronnego produktu, jakim jest wózek serwisowy, na przykład firmy Numatic.

Wszystkie oferowane przez nas wózki do sprzątania są dokładnie opisane, dostępne są również liczne zdjęcia każdego produktu. Szeroka oferta wózków serwisowych umożliwi dokonanie zakupu dostosowanego do konkretnych potrzeb.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości przy wyborze wózków serwisowych, ich funkcji albo kwestii związanych ze sposobami płatności czy dostawy, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Czynna jest infolinia, można również porozmawiać z konsultantem w wygodnej formie chatu, od razu uzyskując odpowiedzi.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty sklepu i życzymy udanych zakupów!

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-25 z 26 pozycji

Aktywne filtry