„Sprzątanie jeszcze nikogo nie zabiło” – pomyślałem sobie, ale postanowiłem nie ryzykować… 

Jeżeli i Ty potrzebujesz pomocy lub wygospodarowania dodatkowego czasu na rzeczy dla Ciebie ważniejsze niż sprzątanie, zostaw to nam! Możesz nam zaufać – tak jak zaufało nam nasze, stale powiększające się, grono dotychczasowych klientów.

Sprawdzony i pewny serwis sprzątający – to właśnie my!

Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną, wiemy, że tylko gruntowny i sumienny serwis w połączeniu z najwyższej jakości chemią pozwoli na skuteczne przeciwdziałanie rozprzestrzeniającym się bakteriom i wirusom stale obecnym w naszym otoczeniu. Sprzątanie jest nie tylko usuwaniem zabrudzeń z różnych powierzchni, to także sposób na zachowanie dobrego zdrowia i samopoczucia osób przebywających na co dzień w danym pomieszczeniu. Dlatego naszą usługę zawsze wykonujemy dokładnie i z zachowaniem najwyższych standardów, a środki, których używamy, są bezpieczne ekologicznie.

Jesteśmy profesjonalistami – dla nas nie istnieje słowo „problem”. Mamy wykwalifikowany i sprawdzony zespół, wykorzystujemy nowoczesne narzędzia oraz technologie. Podjętą usługę zawsze staramy się dopasować do życzenia klienta, wspierając go swoją fachową wiedzą i proponując rozwiązania w zależności od indywidualnych potrzeb. Naszą jakość budujemy na bazie doświadczenia zdobywanego od roku 2012, w którym zaczęliśmy swoją działalność na trójmiejskim rynku usługodawców. Dzięki solidnemu podejściu szybko zdobyliśmy pierwszych klientów i rozwinęliśmy swoją działalność. Dzisiaj oferujemy różne usługi z zakresu utrzymania czystości:

  • Sprzątanie lokali dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucji publicznych
  • Maszynowe czyszczenie i konserwacja posadzek
  • Mycie elewacji i dachów
  • Odśnieżanie oraz pielęgnacja terenów zielonych
  • Mycie okien i powierzchni przeszklonych

Wykonujemy także prace remontowe oraz zlecenia niestandardowe, po wcześniejszym porozumieniu. W roku 2021 rozpoczęliśmy kolejny etap rozwoju firmy, czego bezpośrednim wynikiem jest sklep internetowy klido-czystosc.pl. Zostaliśmy autoryzowanym Dealerem brytyjskiej firmy NUMATIC INTERNATIONAL – producenta maszyn i urządzeń sprzątających. Dzięki temu jako nieliczni na rynku możemy zaoferować naszym klientom dostęp do jednych z najbardziej renomowanych produktów na świecie. Wprowadziliśmy także do sprzedaży nowy, innowacyjny w pełni biodegradowalny produkt do usuwania zaschniętego betonu i cementu - Beton Kiler, którego jesteśmy jedynym producentem. Cały czas się rozwijamy, szkoląc naszą kadrę, inwestując w sprzęt i poszerzając nasz asortyment.  Mogą więc być Państwo pewni, że nasze usługi zawsze świadczymy na najwyższym poziomie.