PShowBlog Kategorie

Zamiatarki

Zamiatarki - produkty niezbędne do utrzymania czystości w budynkach i na zewnątrz

Mechanizacja prac porządkowych staje się coraz bardziej powszechna. Szczególnie duże powierzchnie przemysłowe, magazynowe lub biurowe wymagają profesjonalnych urządzeń sprzątających.

Różnego typu urządzenia do sprzątania są używane nie tylko przez firmy sprzątające, ale też przez różnego rodzaju podmioty do utrzymywania porządku w biurach, magazynach, lokalach usługowych czy gastronomicznych. Maszyn sprzątających takich jak odkurzacze przemysłowe, szorowarki, froterki czy zamiatarki używają też klienci indywidualni do utrzymania porządku w domu i na zewnątrz - wokół domu, na przykład do sprzątania kostki brukowej, w ogrodzie do zebrania liści ze ścieżek i z trawy, a w warsztacie czy garażu do usunięcia piasku i drobnych odpadów.

Zamiatarki różni wiele parametrów, w tym rodzaj napędu, moc silnika, wielkość zbiornika na odpady. Dostępne są modele wymagające prowadzenia ręcznego przez operatora lub z napędem spalinowym, którymi steruje się jak pojazdami. Zamiatarki to produkty, które doprowadzają do porządku zamiatane powierzchnie - zbierają piasek, śmieci, liści z trawy i z chodników. Pozostawiają sprzątane powierzchnie czyste po jednym przejeździe. Zamiatanie ręczne jest nieefektywne, a w wielu miejscach niemożliwe. Zamiatarki to w takich miejscach produkty niezastąpione.

Warta polecenia jest zamiatarka wyposażona w dwie przeciwbieżne szczotki, co czyni sprzątanie przy jej użyciu bardzo efektywnym. W tym modelu została zastosowana specjalna technologia prowadzenia powietrza, jak i wysokiej jakości filtry. Specjalny system Turbo zapobiega nadmiernemu pyleniu. Pojemność zbiornika to aż 50 litrów, co pozwala na długą pracę bez jego opróżniania. Pojemność zbiornika to istotna kwestia, kiedy wybieramy zamiatarkę. Urządzenie oprócz sprzątania we wnętrzach może być z powodzeniem użytkowane do czyszczenia ścieżek w parkach, ogrodach i innych terenach zielonych.

Zamiatarka ręczna

Wygodna w użyciu zamiatarka ręczna będzie idealna do pracy na niewielkich powierzchniach. Taka zamiatarka sprawdzi się nawet w mieszkaniach o niedużym metrażu. W tego typu urządzeniach napęd na szczotki przenoszony jest z koła poprzez pasek klinowy. Zamiatarki ręczne nie wymagają do prowadzenia użycia dużej siły, ponieważ mają ergonomiczny uchwyt ułatwiający manewrowanie sprzętem. Nieduże rozmiary, dzięki którym można łatwo przechowywać taką zamiatarkę, a także na przykład wprowadzić ją do windy, to jej niezaprzeczalne zalety. Łatwe manewrowanie i obsługa pozwalają operatorowi zamiatarki efektywnie wyczyścić nawet trudno dostępne miejsca.

Zamiatarki - modele bezpyłowe

Wśród wielu produktów dostępnych na rynku warto zwrócić uwagę na zamiatarki bezpyłowe, czyli maszyny zbierające zanieczyszczenia bez emisji kurzu. Dzięki temu unikamy wdychania pyłu unoszącego się zwykle przy sprzątaniu za pomocą innych urządzeń, co jest szczególnie ważne na przykład dla alergików. Wyposażone w silnik, zasilany przez akumulator, zamiatarki posiadają szczotkę boczną, dzięki której możliwe jest usuwanie zabrudzeń z wszelkich zakamarków. Dzięki zagarnianiu śmieci ponad szczotką, zamiatarka nadaje się do sprzątania różnego rodzaju powierzchni, bez względu na zabrudzenia. Dzięki specjalnemu pojemnikowi szufladowemu można szybko pozbyć się zanieczyszczeń. To urządzenie idealne do zamiatania ścieżek, chodników, ale też pomieszczeń. Dzięki niemu zamiatanie i utrzymanie czystości staje się naprawdę łatwe. Takie zamiatarki są wydajne, łatwe w eksploatacji i trwałe, dzięki dobrej jakości materiałów, z których zostały wykonane.

Zamiatarki samojezdne

Zamiatarki samojezdne spalinowe - z napędem spalinowym - to niewątpliwie najwygodniejsze urządzenia do zamiatania. Nie potrzeba do ich prowadzenia użycia siły, dzięki czemu można długo i wydajnie nimi pracować. Operator prowadzi zamiatarkę siedząc na maszynie. Takie spalinowe zamiatarki są idealne do czyszczenia dużych powierzchni, zarówno powierzchni wewnętrznych, na przykład sklepów wielkopowierzchniowych lub magazynów, jak i powierzchni zewnętrznych, na przykład parkingów albo chodników w okolicy sklepu. Model zamiatarki wyposażony w wysokiej klasy, mający dużą pojemność filtr, pozwala na długą i efektywną obsługę sprzętu. Nie ogranicza jej czas pracy baterii ani mała efektywność ręcznego napędu.

Zamiatarka działa w systemie nadszczotkowym, dzięki czemu radzi sobie z różnego rodzaju zanieczyszczeniami, zbierze śmieci i liście - a przecież zaleganie wokół budynków użytkowych liści jest sporym problemem, szczególnie w okresie jesiennym. Zamiatarki przeznaczone do prac na zewnątrz wykonane są z trwałego i odpornego tworzywa, co pozwala na ich użytkowanie na również w trudnych warunkach klimatycznych, także w zimie. Zamiatarka spalinowa będzie odpowiednim sprzętem także do zastosowań przemysłowych. Wydajność teoretyczna niektórych modeli to aż 6200 m2/h.

Niektóre zamiatarki spalinowe samojezdne to sprzęt wyposażany, oprócz fotela operatora, także w praktyczne oświetlenie przednie i niekiedy w światło ostrzegawcze. Świetnie zaprojektowany układ kierowniczy urządzenia pozwala na swobodne manewrowanie. Oznacza to przede wszystkim wygodę, a co za tym idzie efektywność wykonywanej pracy. Przyczynia się do tego również będący na wyposażeniu niektórych produktów elektryczny otrząsacz filtra. Ponadto dzięki intuicyjnemu pulpitowi zamiatarki spalinowe to maszyny łatwe w obsłudze i nie wymagające długiego szkolenia pracowników.

Nasza firma oferuje bezpłatny pokaz wszystkich produktów i szkolenie z ich obsługi, dostawę produktów gratis i 24 miesiące gwarancji na urządzenia z naszej oferty. Oferujemy również serwis sprzętu.

Każda zamiatarka jest dokładnie opisana, dostępne są również liczne zdjęcia każdego produktu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości przy wyborze sprzętu do czyszczenia, parametrów zamiatarek, ich funkcji, dostępnych akcesoriów, sposobów płatności czy dostawy, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Można porozmawiać telefonicznie lub w wygodnej formie chatu, od razu uzyskując odpowiedzi.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty sklepu!

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry