Odkurzacze do biura i hotelu

Ciężko wyobrazić sobie obecnie jakiekolwiek porządki bez użycia odkurzacza. Jest on niezbędnym wyposażeniem każdego obiektu: biura, hotelu, mieszkania czy firmy w zakresie codziennego utrzymania czystości.

Odkurzacze już dawno przestały być prostymi urządzeniami, które tak do niedawna jeszcze utrzymywały się na rynku. Dzisiaj profesjonalny odkurzacz możemy zastosować zarówno do sprzątania biur i hoteli,  jak i w zaciszu własnego domu zachowując te same wysokie standardy czyszczenia.

Rosnące potrzeby użytkowników spowodowały, że na rynku obecnych urządzeń, dostępnych jest ogromna ilość modeli spełniających najrozmaitsze wymagania. Podstawa jest jednak niezmienna: odkurzacz musi być cichy, mieć sporą pojemność zbiornika na kurz, odpowiednią moc i siłę ssania, a także dobrą filtrację, której symbolem jest najczęściej filtr HEPA. Wybierając egzemplarz dla siebie, warto zwrócić uwagę na jego parametry i wyposażenie. 

Odkurzacze biurowe - multizadaniowi asystenci

Odkurzacze do biur to urządzenia, które najczęściej pracują na sucho, tzn. przeznaczone są do zbierania tylko i wyłącznie suchych zanieczyszczeń. W ofercie firm będących producentami tego typu sprzętu np. NUMATIC odnaleźć można odkurzacze do biur przystosowane do pracy w trybie wielozadaniowym niczym dobrze zorganizowana asystentka :)

Każdy dobry odkurzacz biurowy czy do domu da Ci możliwość sprzątnięcia różnego rodzaju powierzchni. Powinien bez problemu poradzić sobie z delikatną podłogą drewnianą czy gęstym dywanem, dzięki odpowiednim dołączonym końcówkom. Dobrze wyposażony odkurzacz do biura to duży komfort podczas sprzątania. Pozwalają one jednym urządzeniem oczyszczać podłogi twarde i wykładziny, zasłony, a także, wąskie szczeliny pomiędzy meblami i ścianą, tapicerowane krzesła czy sofy. Niewielkie obecnie wymiary odkurzaczy wybieranych do biura, w łatwy sposób ukrywają biurowe szafy.

Przy wyborze odkurzacza do biura, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim wielkość powierzchni biurowych oraz częstotliwość jego używania. Im więcej gości i kontrahentów będziemy przyjmować, tym częściej będziemy musieli korzystać z odkurzacza. W takim wypadku lepszym wyborem może okazać się odkurzacz z większą od przeciętnej pojemnością zbiornika np. 12L 

Odkurzacz do hotelu - cichy i profesjonalny

Odkurzacz hotelowy to szczególny rodzaj urządzenia, który musi spełniać dużo większe wymagania od odkurzaczy przeznaczonych do biur. Hotele posiadają znacznie więcej, różnego rodzaju powierzchni do oczyszczenia. Na ich podłogach w jednym obiekcie może leżeć: kamień, gres, wykładzina dywanowa, parkiet i PCV. Dodatkowo hotele to obiekty wielkopowierzchniowe i najczęściej kilkukondygnacyjne. Proces sprzątania po gościach musi przebiegać w zorganizowany i sprawny sposób. Komfort obsługi odkurzacza hotelowego musi być na najwyższym poziomie. 

Bardzo wygodnym rozwiązaniem do hotelu jest zakup urządzenia bateryjnego, pozwalającego na przemieszczanie się pomiędzy piętrami bez zbędnego kabla i przepinania się od gniazdka do gniazdka. Różnorodność powierzchni możliwych do zastosowania w hotelach jest niejakim wyzwaniem dla urządzeń sprzątających. Jednak profesjonalny odkurzacz i z tym sobie poradzi. Na rynku bowiem dostępne mamy, odkurzacze bardziej uniwersalne w zastosowaniu do sprzątania powierzchni hotelowych. Są to urządzenia pracujące na mokro lub w trybie mieszanym na sucho/mokro (jednocześnie do jednego zbiornika lub zmieniając tryb pracy). Niektóre modele pozwalają na płynne przejście z czyszczenia dywanu na odkurzanie twardej podłogi bez wymiany ssawki, dzięki np. użyciu turbo szczotki, inne trzeba dostosować do wybranego trybu, wymieniając dostępne akcesoria. Dzięki odkurzaczowi na sucho/mokro jesteśmy w stanie zebrać zanieczyszczenia suche z podłogi, a następnie ją umyć przy pomocy tego samego urządzenia. 

Profesjonalne odkurzacze NUMATIC

Odkurzacze firmy NUMATIC to urządzenia czyszczące przeznaczone do różnych, niejednokrotnie specyficznych zadań. Wszystkie odkurzacze tej firmy pracują na energooszczędnych turbinach przemysłowych, przystosowanych do pracy ciągłej, o żywotności 2 tysięcy roboczogodzin. Co najważniejsze: to nie moc silnika decyduje o jego skuteczności, tylko stabilna siła ssania wytwarzająca bardzo wysokie ciśnienie, któremu nie oprze się żaden kurz. Te dwa czynniki sprawiają, że  profesjonalne odkurzacze NUMATIC poradzą sobie z każdym, nawet najcięższym zadaniem. Znajdziecie wśród nich odkurzacze hotelowe, odkurzacze biurowe, odkurzacze plecakowe lub urządzenia do odkurzania samolotów.

Konstrukcja i pojemność zbiornika

Wygląd odkurzacza oraz jego konstrukcja to znak rozpoznawczy NUMATIC. Ułożenie worka na kurz POD wylotem powietrza wyklucza spadek siły ssania, a o jego zapełnianiu się możemy na długi czas zapomnieć: pojemność worka odkurzacza sieciowego to m.in. 8L. Długi kabel sieciowy, przemysłowa zwijarka, duże koła oraz solidna obudowa sprawiają, że są to idealne, biurowe urządzenia czyszczące.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry