PShowBlog Kategorie

Sucho-mokro

Odkurzacze z funkcją pracy na sucho i na mokro niezwykle efektywnie usuwają wszelkie zanieczyszczenia, ponieważ czyszczenie odbywa się dwuetapowo. Najpierw kurz i inne zanieczyszczenia z powierzchni trafiają do zbiornika z wodą, a następnie zatrzymywane są przez filtr wylotowy. Woda zatrzymuje kurz i pył skuteczniej niż odkurzacze pracujące w trybie na sucho. Filtry wodne zapobiegają wydostawaniu się zanieczyszczeń.

Odkurzacz do pracy na sucho i mokro to taki rodzaj urządzenia, który może być stosowany zarówno do odkurzania, jak i do zbierania wody oraz osuszania powierzchni. Odkurzanie na mokro to idealna opcja dla osób ceniących sobie nieskazitelną czystość. Podłogi po sprzątaniu będą wyglądały jak nowe.

Większość oferowanych przez nas produktów sprawdzi się w czyszczeniu niedużych powierzchni biurowych, warsztatów, zakładów rzemieślniczych i do pracy w domu. Oferujemy modele odkurzaczy renomowanych firm Numatic i Cleanfix.

Warto zwrócić uwagę na uniwersalny odkurzacz firmy Numatic mający pojemność zbiornika 20 litrów i moc 1060 W. To rodzaj sprzętu doskonały dla osób, które poszukują jednego urządzenia o wielu funkcjach. Może odkurzać zarówno na sucho, jak i mokro, dzięki czemu ma szerokie zastosowanie. Sprawdzi się do pracy w hotelach i biurach, placówkach edukacyjnych oraz innych miejscach jako wydajny sprzęt do odkurzania powierzchni. Ponadto może być używany w zakładach i budynkach przemysłowych przy osuszaniu powierzchni. Ma wygodny składany uchwyt i duże kółka jezdne, dzięki czemu łatwo się go przemieszcza.

Odkurzacz na sucho i mokro - dwie przydatne funkcje w jednym urządzeniu

Inny z produktów - rodzaj odkurzacza 3 w 1 - na mokro, piorący i myjący posadzki twarde - firmy Numatic jest wszechstronny w zastosowaniu, przyda się również do odświeżenia mebli czy odblokowania zlewu. Pojemność zbiornika na brudną wodę to 9 litrów, dzięki czemu można cieszyć się długą pracę bez jego opróżniania. Pozwala na to także wysokiej klasy turbina. Moc silnika to 1060 W. Przy funkcji prania pojemność zbiornika na płyn to aż 6 litrów. Obudowę, tak jak w przypadku pozostałych produktów firmy Numatic, wykonano ze specjalnego tworzywa – Structofoam ®. Produkty Numatic są bardzo wytrzymałe - odkurzacze rzadko ulegają uszkodzeniom.

Z kolei jeden z większych modeli w kategorii pracy na sucho i mokro to odkurzacz przemysłowy firmy Cleanfix, który ma potężny zbiornik na wodę. Pojemność zbiornika to aż 60 litrów. Moc każdego z trzech silników to 1000 W, co zapewnia wysoką moc ssania. Jest to rodzaj sprzętu o bardzo szerokim zastosowaniu. Tego typu odkurzacze można używać do sprzątania biur, hoteli, zakładów przemysłowych i produkcyjnych, wszędzie tam, gdzie przydaje się nie tylko czyszczenie powierzchni z suchych zanieczyszczeń, takich jak kurz i drobne zanieczyszczenia. Z jego pomocą możliwe jest także zbieranie wody. Podstawowe wyposażanie odkurzacza pozwala na zastosowanie go na różnych powierzchniach, a duże koła jezdne i ergonomiczny uchwyt ułatwiają pracę i transport. Jeśli nie potrzebujemy tak dużego zbiornika, odpowiedni będzie model Cleanfix Combi o pojemności zbiornika 16,5 litra. Świetnie sprawdzi się w magazynie, hali sportowej i produkcyjnej, warsztacie, budynku gospodarczym. Jest solidny i łatwy w obsłudze.

Odkurzacze piorące - charakterystyka

Odkurzacze piorące, wbrew powszechnym skojarzeniom, nie służą tylko do prania wykładzin, dywanów czy tapicerki. Za ich pomocą możliwe jest zebranie rozlanej wody, służą także do czyszczenia podłóg o różnej nawierzchni. Inaczej niż odkurzacze na mokro te produkty wyposażone są w dwa zbiorniki - jednego zbiornika używa się do nalania wody ze środkiem piorącym, drugi to pojemnik na zanieczyszczenia. Pojemność zbiornika na wodę może być różna zależnie od modelu odkurzacza. Pojemnik na wodę w odkurzaczach do użytku w domu jest odpowiednio mniejszy niż w przypadku odkurzacza do użytku przemysłowego. Odkurzacze piorące dokładnie usuną kurz, pyłki, roztocza i sierść zwierząt, co oznacza, że to rodzaj urządzenia idealnego dla osób cierpiących na alergię, w tym uczulonych na kurz. To rodzaj produktów, który poprawi stan posadzek, a dywan po praniu będzie wyglądał jak nowy. Moc silnika takiego urządzenia zaczyna się od 1000 W, co bezpośrednio przekłada się na siłę ssącą odkurzacza, a moc 1400 W daje komfort użytkowania.

Akcesoria do odkurzacza sucho mokro

Wszystkie oferowane przez nas odkurzacze do czyszczenia na sucho mokro mogą zostać doposażone w dodatkowe produkty, które sprawią, że sprzątanie za pomocą urządzenia sucho mokro może być jeszcze łatwiejsze i bardziej efektywne. Wśród akcesoriów dostępne są ssawki przystosowane do różnych powierzchni, dodatkowe filtry czy przedłużenia wężów ssących. Filtry to jeden z istotnych elementów, w jakie wyposażony jest każdy odkurzacz przemysłowy. Warto co pewien czas wymienić filtr w odkurzaczu na nowy - wpłynie to pozytywnie na jakość sprzątania.

Jak dbać o odkurzacz sucho mokro?

Żywotność i efektywne prawidłowe działanie odkurzacza sucho mokro zależy w dużym stopniu od właściwej pielęgnacji. Szczególną uwagę należy zwrócić na stan czystości pojemnika na wodę. Po każdym odkurzaniu pojemnik takiego odkurzacza należy niezwłocznie opróżnić, umyć i osuszyć, aby zapobiec ewentualnemu rozwojowi szkodliwych drobnoustrojów, w tym pleśni. Zapobiegnie to również powstawaniu nieprzyjemnego zapachu wewnątrz odkurzacza sucho mokro. Z kolei podczas odkurzania do zbiornika na wodę można dodać przeznaczone do tego celu olejki zapachowe, które pozostawią przyjemny zapach w sprzątanym pomieszczeniu.

Nasza firma oferuje bezpłatny pokaz wszystkich produktów i szkolenie z ich obsługi. Dostawa produktów jest darmowa. Oferujemy 24 miesiące gwarancji na urządzenia oraz możliwość serwisu sprzętu. Dostęp do serwisu jest istotny przy zakupie takich produktów jak odkurzacze przemysłowe.

Każdy odkurzacz przemysłowy jest dokładnie opisany, ponadto wszystkie produkty przedstawione są na zdjęciach. Wybierając odkurzacz na mokro i sucho zawsze możesz skontaktować się z naszymi konsultantami - telefonicznie lub w formie chatu.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty sklepu!

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry