Wynajem maszyn czyszczących - teraz to takie proste!

Dostawa gratis

Szkolenie u klienta

Serwis mobilny w cenie

Dziękujemy. Zapytanie zostało wysłane.

Skontaktujemy się najszybciej jak to możliweWychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy wynajem maszyn czyszczących.

Aby zachować podłogę w dobrym stanie i kondycji na dłużej, należy ją co jakiś czas gruntownie wyczyścić i zakonserwować. Ten cel pomogą osiągnąć maszyny czyszczące, liczne modele szorowarek oraz froterek. Niezależnie od tego czy są to podłogi kamienne, drewniane, kafle, linoleum czy podłogi z PCV - każda z nich wymaga profesjonalnej pielęgnacji. Maszyny czyszczące pomagają utrzymać w czystości także wykładziny i dywany. Dzięki ofercie naszej firmy dotyczącej usługi wynajmu maszyn istnieje możliwość zadbania o posadzki samodzielnie, w dogodnym dla Ciebie momencie. Do dyspozycji są różne modele maszyn sprzątających, w tym różne modele urządzeń firmy Numatic, czyszczące szorowarki czy odkurzacze przemysłowe.

Jeżeli nie chcesz kupować własnej maszyny do czyszczenia podłóg, oferujemy Ci możliwość skorzystania z usługi wynajmu potrzebnego sprzętu na terenie całego kraju. Zakup maszyny czyszczącej to dla wielu firm spory wydatek, którego czasem można uniknąć korzystając z usługi wynajmu. Wypożyczalnia maszyn czyszczących to idealna alternatywa dla zakupu.W naszej wypożyczalni maszyn czyszczących oferujemy jedynie specjalistyczne urządzenia przeznaczone do mycia i konserwacji podłóg oraz posadzek. Pozwalają one skutecznie odnawiać powierzchnie żywiczne, kamienne, PCV lub dywanowe. Pracują z wymiennymi akcesoriami w postaci szczotek i padów, co pozwala na uzyskanie równomiernego efektu sprzątania na całej czyszczonej powierzchni. Z naszym sprzętem kwestia czyszczenia podłóg w biurze, sklepie, hotelu, na basenie czy w hali garażowej będzie naprawdę prosta. Wynajem maszyn jest również dobrym pomysłem na czas trwania budowy lub remontu lub tuż po jego zakończeniu, aby zebrać pyły mineralne, watę szklaną, a niekiedy odpady niebezpieczne, takie jak azbest lub pleśń. Maszyny czyszczące, szorowarka lub odkurzacz przemysłowy pozwolą przywrócić czystość w każdym pomieszczeniu.

Zapewniamy dobór odpowiedniego sprzętu Numatic, usługi serwisu, usługi transportu, szkolenie z obsługi wybranej maszyny oraz profesjonalne doradztwo z zakresu doboru właściwych środków chemicznych. Szeroki wybór środków chemicznych potrzebnych do użytkowania tych urządzeń również jest dostępny w naszym sklepie internetowym.

Urządzenia czyszczące wynajem - prosta procedura, wielkie korzyści

Wynajem maszyn czyszczących to doskonała alternatywa dla zakupu sprzętu, jeśli nie jest on potrzebny na stałe, a na przykład tylko na okres budowy czy remontu.

Nasza wypożyczalnia maszyn czyszczących to dobra cena i usługi wynajmu maszyn czyszczących na najwyższym poziomie!

Oferujemy wynajem maszyn czyszczących różnego typu, w naszej ofercie znajduje się duży wybór automatów szorująco-zbierających i szorowarek, ponadto odkurzacze przemysłowe, piorące czy polerki. Każde urządzenie i maszyna - automaty, szorowarki, frezarki, odkurzacze - są szczegółowo opisane. Jest też możliwość zadania dodatkowych pytań, dotyczących parametrów urządzenia lub szczegółów usługi wynajmu, konsultantowi, również w wygodnej formie chatu. Możliwość uzyskania szczegółowych odpowiedzi pozwoli dokonać wyboru właściwej maszyny. Rozwianie wątpliwości pozwoli dokonać wyboru urządzenia do czyszczenia, które będzie właściwe do konkretnego rodzaju pracy.

W zgłoszeniu chęci wynajmu maszyny czyszczącej prosimy o informację na temat wielkości i rodzaju powierzchni, która będzie podlegała czyszczeniu, a także o wybranym zakresie czasu pracy, na jaki miałaby być wynajęta maszyna. Wynajem urządzeń sprzątających jest naprawdę prosty:

  • wypełnienie dostępnego na stronie internetowej formularz zapotrzebowania - długoterminowy wynajem może być na okres 3 miesięcy do 36 miesięcy, natomiast wynajem dobowy jest możliwy tylko na terenie Trójmiasta,
  • po otrzymaniu formularza przesyłamy na podany adres dopasowaną ofertę i umowę, następnie oczekujemy na odesłanie podpisanej umowy,
  • po otrzymaniu przez nas podpisanych dokumentów przesyłka ze sprzętem zostanie dostarczona na podany adres przez jedną z firm kurierskich.

Cena najmu maszyn jest korzystna. Dostawa produktów jest bezpłatna. Ponadto w cenie zawarta jest usługa mobilnego serwisu maszyn czyszczących. Możliwe jest również przeprowadzenie szkolenia z obsługi maszyn u klienta.

Jeśli potrzebujesz na pewien okres maszyny czyszczące - wynajem to opcja dla Ciebie. Wypożyczalnia urządzeń czyszczących to odpowiedź na potrzeby licznych klientów. Usługi wynajmu i serwisu skierowane są do firm i osób fizycznych.

Zapraszamy do współpracy!