• Wyprzedaż!
Dostępne warianty produktu:
20 500,00 zł Brutto
Brutto Wysyłka w 24h!
Ostatnie sztuki w magazynie

Automat szorująco zbierający - NUMATIC TGB 4045 Twintec

1 Przedmiot

Bezpłatny pokaz

Dostawa gratis

Szkolenie

Gwarancja 24 miesiące

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

TGB 4045 to bardzo popularna, bateryjna maszyna czyszcząco-zbierająca. Zmywa i osusza czyszczoną powierzchnię podczas jednego przejazdu. Ten automat szorująco-zbierający przeznaczony jest do oczyszczania małych i średnich powierzchni: ośrodków zdrowia, szkół, hal garażowych, magazynów. Dzięki niemu czyszczenie staje się dużo łatwiejsze i wygodniejsze. 

Jest to automat do prowadzenia przed operatorem, łatwo nią manewrować nawet w niewielkim pomieszczeniu. Szkieletem maszyny jest rama wykonana ze stali nierdzewnej. Obudowa oraz zbiorniki wykonane zostały z bardzo trwałego tworzywa kompozytowego - Structufoam - opracowanego w firmie NUMATIC INTERNATIONAL. 
Tworzywo to posiada podwyższoną odporność na czynniki mechaniczne mogące wystąpić podczas użytkowania maszyny, a także na różnego rodzaju czynniki chemiczne - nawet bardzo silne - występujące w środkach czyszczących. Specjalny kompozyt gwarantuje brak uszkodzeń nawet przy intensywnym użytkowaniu maszyny.
 
Pomimo niewielkich jak na tego typu maszynę wymiarów, TGB 4045G jest bardzo wydajna. Za jej pracę odpowiadają dwa silniki o mocy 300 i 400W, pozwalające wyczyścić do 1600 m2 w godzinę czasu, które nie generują jednak zbyt dużo hałasu. Lekko się ją prowadzi i jest niezwykle prosta w obsłudze. Posiada nieskomplikowaną budowę oraz intuicyjny panel sterujący. Panel sterowania posiada czytelny wskaźnik naładowania baterii oraz licznik godzin pracy maszyny.

Sprzęt posiada dwa zbiorniki o pojemności 40 litrów każdy. Czyszczenie i konserwację ułatwia zdejmowany zbiornik na brudną wodę, a także łatwy dostęp do wszelkich podzespołów. Unoszona głowica czyszcząca ułatwia montaż oraz wymianę szczotek i padów czyszczących. Regulowany uchwyt maszyny pozwala na jego dostosowanie do wzrostu operatora. Koła odbojowe umieszczone na obudowie szczotki oraz listwie sssącej chronią urządzenie jak i ściany przed uszkodzeniami.


Dzięki zastosowaniu w urządzeniu baterii korzystamy z dużo większego komfortu w przemieszczaniu się i operowaniu automatem. W komplecie otrzymujemy 2 bezobsługowe baterie żelowe (o pojemności 100Ah). Czas ładowania jednej baterii wynosi 9 godzin. Czas pracy baterii uzależniony jest od rodzaju czyszczonego podłoża. Na jednym naładowaniu baterii może pracować do ok.2,5h

Specjalny projekt elektrozaworu pozwala na łatwą konserwację i ewentualną naprawę. Model ten wyposażony został także w prostownik oraz długi 2,5 metrowy kabel, dzięki czemu ładowanie jest bardzo wygodne.

Wyposażenie standardowe zawiera:

- ssawa 860mm
- szczotka twarda (606203)
- wbudowany prostownik
- 2 x bateria żelowa 100Ah

Charakterystyka:

prosty system wymiany szczotki
regulowana rękojeść i łatwy w obsłudze panel sterowania
wskaźnik poziomu wody

DANE TECHNICZNE:

Wydajność teoretyczna: 1600m2 /h
Szerokość szczotki: 450mm
Rozmiar pada: 1x16” Obroty: 100rpm
Szerokość pracy: 45cm (ssawa 860mm) Pojemność zbiornika: 2x40L
Silnik szczotki: 300W Waga: 128kg
Silnik ssawy: 400W Wymiary: 470 x 1030 x 1160mm
Napięcie: (2x12V) 24V 100Ahr

Chcesz sprawdzić skuteczność produktu?

Umów się na bezpłatny pokaz!


Zaprezentujemy produkt i porozmawiamy o indywidualnej ofercie specjalnie dla Ciebie.

Formularz zgłoszeniowy wysłany!

Zobacz także

Powiązane produkty